21 Ekim 2015
Yorum Yap
#4001394

Bioderma Aktivasyon Kodumla Hediye Ürünümü Alamadım!

Biobonus.com sitesindeki hesabımdan tüm ürün kodlarını girerek 10 puan karşılığında verilen aktivasyon kodunu her zaman Bioderma ürünlerini aldığım eczaneye götürdüğümde böyle bir sistemden haberleri olmadıklarını söylediler. Ben ise sizin (Bioderma) sitenizde yer alan aktivasyon kodu ile hediye alındığı internet sayfasını gösterdiğimde yine de böyle bir sistemleri olmadığını, böyle bir şeyi ilk benden duyduklarını ve yardımcı olamayacaklarını söylediler.


Devamlı bir Bioderma müşterisi olarak bu durum karşısında çok şaşkınım. Ürünlerinizden çok memnun olmama rağmen çevremdeki herkese de bu durumu bildireceğim. Sorunun çözülmesini istiyorum.

Dilara 1.752 Okunma

Cevaplar

 • Bioderma Temsilcisi23 Ekim 2015

  Merhabalar, Gelecek hafta Salı gününe kadar sorun çözülmüş olur. Size bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Bize 0212 290 70 70 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Dilara22 Ekim 2015

  Merhabalar, bilgilendirmeniz ve ilginiz için teşekkür ederim ancak sistemdeki sorun ne zaman giderilecek? "Bizim eczane"ye gidip hediye ürünümü ne zaman alabilirim?

 • Bioderma Temsilcisi22 Ekim 2015

  Merhabalar, Yardımınız için teşekkür ederiz. Sistemdeki teknik bir arıza nedeniyle eczanelerimiz şu an giriş yapamamaktadır. Sistemdeki sorun giderildiğinde aktivasyon koduyla BİZİM ECZANE'ye gidip hediye ürününüzü alabilirsiniz. Adres: CARREFOUR ALIŞ VERİŞ MRK.NO:10/B 4/2 İÇERENKÖY İSTANBUL. Saygılarımızla.

 • Dilara21 Ekim 2015

  Benim her zaman Bioderma ürünlerini aldığım ve aktivasyon kodu ile hediye ürünümü almaya gittiğim eczane Kozyatağı Kristal Eczanesidir.

 • Bioderma Temsilcisi21 Ekim 2015

  Merhabalar, Bu uygulamaya yeni geçildiği için bazı eczanelerimizde sorun yaşıyoruz maalesef, sizlerden özür diliyoruz.. Hangi eczaneye gittiğinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz, sorunu en kısa sürede çözeceğimizi bilmenizi isteriz.. Saygılarımızla, Laboratoire Bioderma

Ziyaretçi Yorumları