23 Şubat 2013 #1649552

Bingomingo.com %90 İndirimli Diye Reklamı Yapılan Üründe Sadece %20 İndirim!

İnternette satın almak üzere Altis Hattrick-orio eliptik bisiklet araştırması yaparken ürüne %90 indirimle sahip olabileceğim sadece üye olmam gerektiği yazıyordu. Üye oldum fakat indirim oranı söylendiği ve reklamı yapıldığı gibi %90 değil sadece %20 ile sınırlı. Reklamı yapıldığı gibi bu Ürünü %90 indirimle satın almak istiyorum. İnsanları yanlış Reklamlar ile Üye edip sonra sözlerinin arkasında durulmaması çok üzücü. Reklamın yapıldığı sayfayı ayrıca kopyaladım. Bir Sonuca ulaşamamam durumunda Tüketici Hakları ile irtibata geçeceğim.

Önder 536 Okunma

Cevaplar

  • Önder25 Şubat 2013

    Bana sitenizde bırakın %90, gerçek anlamda %70 de yeter, indirimli bir ürün gösterebilirmisiniz.. Pek zan etmiyorum.. Yalan dolan diz boyu..

  • Önder25 Şubat 2013

    Galiba bi tercümana ihtiyacınız var... Sayfada yazan cümle kelimesi kelimesine şöyle.." Size özel bu ürünü %90'a varan indirimle satın almak için Sitemize Üye olun..." Bi edebiyat öğretmeni ile görüşün ve cümlenin Anlam içeriğini bi Analiz ettirin. Özellikle "size özel" kısmını..

  • Bingomingo.com Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Önder D. Göndermiş olduğunuz sayfada ürünün %90 indirimli olduğu değil %90'a varan indirimlerle olduğu yazmaktadır. Buda ürünün %90 indirimli olduğu anlamını taşımaz. Kampanyanın geneli için yazılmış bir yazıdır. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön