29 Ekim 2013

Hayat Kimya Bingo Dinamik Toz Deterjan Erimiyor!

Bingo dinamik toz deterjan erimiyor, bardaklara yapışıyor. Bulaşık makinasinde yıkama bittikten sonra bardakların diplerinde toz deterjan hiç erimemiş yapışmış şekilde kalıyor. Bardakları tekrar yıkamak zorunda kalıyorum. Bu durumu 0800 lü hatta söylemek için aradım açan yok. fabrikayı aradım argeyi bağladılar. Oradaki hanımefendi benim görevim değil dedi. Ben de hanımefendi ben başka yere iletsem gene size gelmeyecek mi sorun bu şekilde diye anlattım.


Kalite kontrolü bağlasınlar dedi. Güvenliği tekrar aradık. Bu sefer güvenlik teli açmıyor. Muhatap yok yani. sorun 8 10 liralık deterjan değil. Milyarlarca lira yatırıp fabrika açıyorsun , karşılığında fabrikayı kendi işim değil diyen elemanlara bırakıyorsun.

Ahmet 534 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet02 Kasım 2013

    geri dönen olmadıki çözüm olsun

  • Bingo Temsilcisi30 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun. Tüketicimiz ile gerekli görüşme yapılacak olup , ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, Hayat Kimya Tüketici Danışma Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön