09 Eylül 2015

Bingo Verdiği Sözü Tutmadı!

1-2 sene önce hatırlayamıyorum Diyarbakır Armina marketin Metropol şubesinin önünde Bingo standı kurulmuştu. Hediye küçük deterjanlar dağıtılıyordu ve çekiliş yapılıyordu. Bende çekilişe katıldım, eve geldikten birkaç saat sonra anneminde çekilişe katılması için götürdüm. Kardeşimin yaklaşan doğum günü için annem yaş pasta seçeneğini seçti.


Akşama doğru annemi aradılar ve çekilişi kazandığını kısa zamanda size dönüş yapacağız dediler. Dönüş o dönüş. O günden sonra kardeşim eve hiçbir Bingo ürününü almadı TV'de Bingo reklamını görünce aklıma geldi birden yazmak istedim. Neden geri dönüş olmadı? Büyük bir firma neden sözünün arkasında durmuyor?

Berivan 2.458 Okunma

Cevaplar

  • Bingo Temsilcisi17 Eylül 2015

    Sayın BERİVAN YILDIRIM, Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun. Tüketicimiz ile görüşme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğu tüm öneriler dikkate alınmış olup, ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, Tüketici İletişim Merkezi 0850 200 94 44

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön