01 Mayıs 2014

Binbircesit.com Ürün Teslimi Yapmadı

Bu siteye 23 Nisan'da bir gözlük siparişi verdim. 5104559 no'lu siparişim bir hafta geçmesine rağmen gönderilmedi. Bilgi almak için şirket telefonlarını elli kez aradım ama telefonlara cevap veren yok. Sanırım yanıltıldım. Şimdi işin gücün yoksa Ankara'dan ta Balıkesir'e git, bunları bul, dertsiz başını derde sok. Üstelik 250 liralık bir gözlük için bir dünya para harca ama birileri bunlara bir ders vermezse bunlar çok can yakar.

Hüseyin 640 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin14 Temmuz 2014

    Aradan üç ay geçmesine rağmen ne ürün geldi ne para iadesi yapıldı. Şirket telefonlerına bakan yok ayrıca gönderdiğim ihtarname de şirket adresten taşınmış diye geri geldi. Bu nasıl iş anlamadım. Şirket hala internetten satış yapıyor, şirket bilgilerine göre hala aynı adreste.

  • Hüseyin04 Mayıs 2014

    Bu tür firmalar internet üzerinden yapılan alışverişin kabus haline dönüşmesine yol açıyor.Dürüst çalışan kaliteli firmalar da bu firmalar yüzünden töhmet altında kalıyor.Binbirçeşit.com'un derhal ticari faliyetleri durdurulmalı çünkü daha çok insanı yanıltıp zaman ,emek israfına yol açacaklar.İnsanlara önerim internetten alışveriş yapmadan önce Şikayetvar'a bakmaları.Ben baksaydım şimdi yaşadığım bu stresi yaşamayacaktım.Bu firmayı mahkemeye vereceğim ama sonuç alacağımı pek sanmıyorum.Çünkü amaçları tizaret yapıp para kazanmak değil insanları kandırmak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön