Binbircesit.com Ürün Teslimi Yapmadı.

Hüseyin K. |

Bu siteye 23 Nisan'da bir gözlük siparişi verdim. 5104559 no'lu siparişim bir hafta geçmesine rağmen gönderilmedi. Bilgi almak için şirket telefonlarını elli kez aradım ama telefonlara cevap veren yok. Sanırım yanıltıldım. Şimdi işin gücün yoksa Ankara'dan ta Balıkesir'e git, bunları bul, dertsiz başını derde sok. Üstelik 250 liralık bir gözlük için bir dünya para harca ama birileri bunlara bir ders vermezse bunlar çok can yakar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Geç Teslimat Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin K.
  14 Temmuz
  19:12

  Aradan üç ay geçmesine rağmen ne ürün geldi ne para iadesi yapıldı. Şirket telefonlerına bakan yok ayrıca gönderdiğim ihtarname de şirket adresten taşınmış diye geri geldi. Bu nasıl iş anlamadım. Şirket hala internetten satış yapıyor, şirket bilgilerine göre hala aynı adreste.

 • Hüseyin K.
  04 Mayıs
  14:43

  Bu tür firmalar internet üzerinden yapılan alışverişin kabus haline dönüşmesine yol açıyor.Dürüst çalışan kaliteli firmalar da bu firmalar yüzünden töhmet altında kalıyor.Binbirçeşit.com\'un derhal ticari faliyetleri durdurulmalı çünkü daha çok insanı yanıltıp zaman ,emek israfına yol açacaklar.İnsanlara önerim internetten alışveriş yapmadan önce Şikayetvar\'a bakmaları.Ben baksaydım şimdi yaşadığım bu stresi yaşamayacaktım.Bu firmayı mahkemeye vereceğim ama sonuç alacağımı pek sanmıyorum.Çünkü amaçları tizaret yapıp para kazanmak değil insanları kandırmak.