BinBin ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ayberk sonuçtan çok memnun

BinBin Cüzdandan Parayı Geri Alma

216
Ayberk
Ayberk 02 Nisan 14:16
Çözüldü
Ayberk'nin Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler”

?

Binbin İşlemine Para Yatırdım Ama Cüzdanımdan Çekemiyorum. Parayı Çekmek İstiyorum Ama Cüzdandan Geri Çek ya Da İade Et Diye Bir Buton Göremiyorum. Nasıl Yapabilirim? Bilen Varsa Lütfen Yardımcı Olabilir mi? Kartım Kayıtlı, Lütfen Yardımcı Olur musunuz?

BinBin Logo
BinBin02 Nisan 14:19
Ayberk
Ayberk02 Nisan 14:22

Teşekkürler

BinBin Logo
BinBin02 Nisan 14:23

Benzer Şikayetler

profile
17
4 gün önce

BinBin Banka Kartı Hatası

Herkese merhaba. İnşallah kimse bu sorunu yaşamıyordur. Cüzdanıma para yükledim. BinBin'in yanına geldiğimde banka kartından kaynaklı sorun var diyor ve kabul etmiyor. Yardım edin. Kullanamıyorum kartıma, yani cüzdanıma para yükledim ama kaç tane BinBin'in yanına gittim, hepsinde aynı sorun.

profile
19
4 gün önce

BinBin Başkası Tarafından Kullanılması

Telefonumuz tanımadığımız bir kişi tarafından alınıp telefon numarası ve diğer bilgilerle hesap açılıp parası ödenmeden sürülmüştür. Bu konu hakkında yardım istiyorum. Borcun hesaba kayıtlı karta yansıtılmasını istiyorum. Borcun bana ait olmadığını size iletiyorum. Gerekenin yapılmasını istiyorum.

BinBin Başkası Tarafından Kullanılması
profile
128
1 hafta önce

BinBin Kartımdan Çekilen Fazla Para

47 TL borcum vardı, iki kere üst üste kartımdan para çekildi. Geri ödemesini istiyorum. Borcum sadece 47 TL'ydi ama hesabımdan iki kere çekildi. Bu sorun ikidir başıma geliyor ve geri ödememi alamıyorum. Lütfen bana yardımcı olun.

profile
126
2 hafta önce

BinBin Kart Kabul Etmeme

Cüzdanıma para yükledim BinBin'in yanına geldiğimde banka kartından kaynaklı sorun var diyor, kabul etmiyor. Yardım edin, kullanamıyorum kartıma yani cüzdanıma para yükledim ama kaç tane BinBin'in yanına gittim hepsinde aynı sorun. Paramı geri iade de alamıyorum, ne yapmam lazım?

  • profile
1 Destekçi
profile
166
2 hafta önce

BinBin Hesabımdaki Bakiyeyi Karta Geri Yükleyememek

Binbin uygulamasındaki bakiyemi geri banka kartıma yükleyemiyorum yardımcı olunmasını bekliyorum. Kartı kaydettim. Bakiye yükledim fakat kart kaydedilmemiş olarak gözüküyor ve içerideki parayı BinBin'de kullanamıyorum. Kart kaydedilmesi gerekiyormuş. Sadece paramı geri kartıma yüklemek istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .