You can visit Xolvieto view global content, read reviews, and file complaints.

Binance Üye Marka

tam yıldız tam yıldız yarım yıldız boş yıldız boş yıldız 2.5

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 101.387

Binance

tam yıldız tam yıldız yarım yıldız boş yıldız boş yıldız 2.5
profile-icon
profile-icon

Şikayet6

Şikayet Sıralaması
profile
 • 409görüntüleme
 • 4 hafta önce

Binance Futures Vadeli İşlemler Hatalı Fiyat Eşleşmesi

06.06.2022 gecesi blzusdtperp short pozisyon açmıştım. Likidasyon seviyem 0.1131 idi. Saat 01:45'te blzusdtperp grafikte benim likidasyon seviyeme gelmemesine rağmen likit oldum. Üstelik likidasyon seviyemden önce 0.1125 te içerideki paramın iki katı giriş emrim de vardı onu almayıp beni 0.1132 de n...

Devamını oku
profile
 • 464görüntüleme
 • 11 Nisan 2021 21:28

Binance Coinlerimi Aldı, Cevap Vermiyor

 ıd: 36788750 06.03.2021 02:52, sipariş numaram 41522866 15.000 Linkdown satın aldım ve hiç satmadım ama aradan zaman geçti linkdown yükseldi lakin benim coinler yetkim olmadan aniden 1.49 seviyelerine indirdi konuyla ilgili bin destek istedim bir tane cevap vermiyorlar.

Devamını oku
Binance Coinlerimi Aldı, Cevap Vermiyor
Binance Coinlerimi Aldı, Cevap Vermiyor
profile
 • 6.431görüntüleme
 • 09 Nisan 2021 14:20

Binance Açık Emir Kısmında Coinim Kaldı Ne Alıp Ne İşlem İptali Yapılabiliyor

Ben gerçekten şu sipariş emrini iptal edememe olayından sıkıldım. İptal et dememe rağmen hem iptal etmiyor hem de paramı işlemde gösteriyor ve kendi param ile istediğim coini alıp satamıyorum. Derhal çare bulun şu duruma! Amacını sinir krizi geçirtmek ise söyleyin ona göre sizden işlem yapalım veya ...

Devamını oku
Binance Açık Emir Kısmında Coinim Kaldı Ne Alıp Ne İşlem İptali Yapılabiliyor
profile
 • 3.136görüntüleme
 • 19 Şubat 2021 21:44
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Binance.com Parama El Koydu

Binance.com bakiyeme el koydu. P2P ile ilan açtım birisi sipariş etti sonra bana bedelini ödemedi itiraz ettim 2 gündür paramı göremiyorum. Bakiyem 0 gözüküyor. Zararım 230 dolar! Başta sadece itiraz işlemde diyordu. Bakiyem görünüyordu şimdi o da görünmüyor. Tek gördüğüm şey 0.

Devamını oku
profile
 • 2.465görüntüleme
 • 10 Şubat 2021 19:18

Binance Bitcoin T N B

Merhaba Binance uygulamasından aldığım BTC\t n p ben Aldığım Coini bu sabah aldım ama satamıyorum Karşıma ( sipariş Başarısız ticaret Zamanı Dışında) Diye Uyarı geliyor. Satamıyorum çok uğraştım ama hiçbir şekilde satmıyor hata veriyor. Acilen yardım bekliyorum

Devamını oku
Binance Bitcoin T N B
profile
 • 6.034görüntüleme
 • 27 Ocak 2021 02:49
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Binance GittiGidiyor İletisim Problemleri Artık Can Sıkıcı Bir Şeyleri Düzelti

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri numarasına Bir Türlü ulaşamıyorum sipariş takibi yapamıyorum garip bir site siz bana ulaşın artık inanın son alışverişim olur... Çok sıkıntılı alışverişi yapıp kimseye ulaşmamamız isteniyor herhalde... Lütfen Dönün Bunu görünce

Devamını oku
 • profile
1 Destekçi

Marka Profili

subscribe Binance, 1 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %17

Binance

Binance Hakkında

2017 yılında kurulan Binance işlem hacmi dikkate alındığı takdirde bugün dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olarak biliniyor. Aynı zamanda dinamik durumu neticesinde dünyanın en hızlı borsalarından biri olarak da öne çıkan Binance, farklı departman ve hizmet birimleri ile de oldukça kapsamlı bir ağa sahip. Vizyonunu paranın özgürlüğünü küresel olarak artırmak şeklinde açıklayan şirket, blockchain ekosistemi için altyapı hizmetleri sağlamayı da kendisine misyon edinir. İş birliği, kararlılık, dürüstlük ve özgürlük gibi değerler ekseninde çalışmalarını yürüten marka, kripto almak ve ilgili konularda alım – satım yapmak açısından dünya genelinde de sektörünün en bilinenlerinden biri. Dünden bugüne kripto para satın almak için çokça tercih edilen, global çapta faaliyet gösteren Binance, “Academy” adını verdiği hizmeti sayesinde de kripto para eğitimi sunmakta. Daha ayrıntılı bilgi almak için siz de şirketin web sitesini ziyaret edebilir, ayrıca Binance şikayet ve yorum sayfamızdaki tümüyle reel geri bildirimleri inceleyebilirsiniz.

Binance Nasıl Çalışır?

Dünya çapındaki en popüler kripto borsalarından biri olan Binance, kripto para alabileceğiniz, alım – satım yapabileceğiniz bir platform. Örnek vermek gerekirse, Binance web sitesindeki “Kripto Al” sekmesine geldiğiniz takdirde karşınıza çeşitli seçenekler çıkar. Bunlar “kart ile yatırma”, “kredi / banka kartı”, “P2P alım satım”, “nakit bakiye” ve “üçüncü taraf ödemeleri” şeklinde 5 ayrı seçenekten meydana gelir. Siteye üye olduktan sonra kullanıcı girişi yaparak bu alandaki seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bununla beraber farklı al – sat işlemlerini de Binance üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün. Örneğin, yatırım yapmanın kolay yollarından biri olan “dönüştür” seçeneği ya da yeni başlayanlar için sunulan “klasik” seçenek al – sat kategorisinde görebileceğiniz hizmetler arasında. Binance güvenilir mi merak ediyorsanız da bildirmekte yarar var; Binance milyonlarca üyeye sahip olan ve uzun süredir kesintisiz bir şekilde kripto para ticaretinde yer edinen global bir marka. Buna ek olarak 2018 yılında Binance tarafından oluşturulan Kullanıcılar İçin Güvenlik Varlık Fonu (SAFU), soğuk cüzdanlarda saklanan güvenlik fonları olarak biliniyor. Bu sayede olası güvenlik ihlallerine karşı da yüksek önlem alınmakta. Binance hesap silme işlemleri nasıl yapılıyor merak ediyorsanız, önce siteye üye girişi yapmanız gerekiyor. Akabinde güvenlik sayfasından “hesabı yönet” bölümüne gelebilir ve buradan da “hesabı devre dışı bırak” diyebilirsiniz. Binance TR hesabı devre dışı bırakılırken bazı belgeler talep edilebiliyor. E-posta adresi, IP adresi ve telefon numarası bu bilgiler arasında.

Binance İletişim

Farklı Binance iletişim kanalları bulunmakta ve bunlar arasından nokta atışı bir irtibat bilgisine erişebilirsiniz. Bununla beraber önden belirtmek gerekiyor ki Binance müşteri hizmetleri telefon numarası gibi bir iletişim bilgisi bulunmamakta. Bunun yerine yazılı kanalları tercih edebilirsiniz. Binance TR iletişim alanında BNB kullanımıyla ilgili soru ve taleplerinizi [email protected] elektronik posta adresine gönderebilirsiniz. Halkla ilişkiler ve pazarlama alanında ise [email protected] ya da [email protected] e-mail adresinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca firmanın web sitesindeki “Destek Merkezi” sayfasına giderek de güvenlik, kullanım koşulları, telefon güvenlik doğrulamasını sıfırlama, şifreyi sıfırlama gibi birçok bilgiye erişmeniz mümkün. Son olarak web sitesindeki “Talep Gönder” sayfasına tıklayarak da firmanın chat sayfasına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz siz de Binance şikayet ve yorum sayfamızdaki reel değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Para transferleri, EFT işlemleri, müşteri temsilcisi gibi konular hakkında yapılan geri bildirimler sizin de sorularınıza yanıt sağlayabilir. Arzu ederseniz siz de tüm görüş, talep ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Binance iletişim bilgileri nedir?

Binance telefon numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine halka ilişkiler ve pazarlama departmanına [email protected] ya da [email protected] e-postaları üzerinden ulaşabilirsiniz. Binance web sitesindeki “Talep Gönder” sayfasına giderek de firmanın chat sayfasına ulaşabilirsiniz.

Binance hesap silme işlemi nasıl yapılır?

Binance web sitesine üye girişi yapınız. Daha sonra sırasıyla güvenlik, hesabımı yönet ve hesabımı devre dışı bırak bölümlerine gelerek işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Binance güvenilir mi?

Kripto borsasının global çaplı markalarından Binance, dünya genelinde milyonlarca üyeye sahip. Ayrıca firmanın oluşturduğu Kullanıcılar İçin Güvenlik Varlık Fonu (SAFU), soğuk cüzdanlarda saklanan güvenlik fonları olarak biliniyor. Bu sayede olası güvenlik ihlallerine karşı da yüksek önlem alınmakta.

Binance hakkında farklı sorularım var.

Tüm soru ve sorunlarınızı buraya tıklayıp paylaşabilirsiniz.