Toplam çözüm sayısı
..
Binance ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yigit'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 4

  • profile
1 Destekçi

Yılın En Güvenilmez Platformu: Binance

4.219görüntüleme
Yigit
Yigit 2 hafta önce

İnternetim mükemmel çalışmasına hem WiFi hem mobil veriden denememe rağmen bugün tamı tamına 1 saat boyunca hesabıma hiçbir şekilde ulaşamadım. Sonrasında da alım yaptım bağlantı koptu, açılır açılmaz zararına satmak zorunda kaldım. Hesabıma ulaşabilseydim yapmak istediğim işlemden en kötü ihtimalle %150 kazanıyordum, bunun yerine zarardayım. Ne kadar sinirliyim siz düşünün.

Neden oldu bunlar? Çünkü Binance'te bir coin halka arz oldu bugün. Bu coine çok talep olacağı belli (coinle ilgili bir açıklamalarında da bunu belirtti Binance), sisteme daha fazla kişinin gireceği belli. Peki neden bunu bilmelerine rağmen, sistemin çökebileceği barizken, kendileri de yoğun olacak demişken hiçbir önlem almıyorlar?

Nasıl tonla para kazanan bir şirket, dünyanın en büyük coin platformu olan şirket böyle saçma bir olaya, çağ dışı bir olaya yatırımcılarını maruz bırakabiliyor. Böyle hatalar yüzünden kaybeden bizim gibi yatırımcılar oluyor ve bu şirketler deli gibi para kazanmasına rağmen serverlarını yeterli hale getirmiyorlar, sonra da ellerini kollarını sallayıp gidiyorlar. Bizde aylarca kazanmak için uğraştığımız paraları adamlar serverları yeterli hale getirmedi diye anında kaybediyoruz. Başka bir ton şikayette okudum parasını kaybeden çok var.

10 yıldır yatırımcıyım, çalıştığım hiçbir platformda böyle bir rahatlıkla, umursamazlıkla karşılaşmadım ve bugünden sonra Binance'yi bir daha kullanmayı asla düşünmüyorum Benim zararımı karşılamadıkları sürece ve hatta potansiyel karımı da bana vermedikleri sürece ben bir daha dönmem. Umarım ya düzelir layıkıyla işlerini yaparlar ya da cevapsız bıraktıkları bu sorunların, insanları yok yere zarara uğratmalarının sonucu onlara da yansır, onların hatası yüzünden tek kaybeden biz olmayız...

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler