Toplam çözüm sayısı
..
Binance ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Necmi'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

Binance TR Destek Çok Yetersiz.

2.076görüntüleme
Necmi
Necmi 1 hafta önce
Binance TR Destek Çok Yetersiz.

Binance TR 3 gün dot coin aldım. Hesabımdan kesildiğini gördüm ama coini hesabıma yüklemediler. Destek hattından şikayetim yazdım sonra tekrar cüzdanda ki param ® dan tekrar keserek coinimi verdiler. Kalan 2.730 TL olan bakiye mi. İşlemler bölümüne koymuşlar hesabımda görüyor ama hiçbir şekilde ulaşamıyorum. 10 mail yazdım ne bakan ne ilgilenen var. Milyonların döndüğü bu sitede destek yok denecek kadar olumsuz. Acilen yardım

Gelişme
Gelişme

1 hafta önce

Bugün itibarıyla Binance TR için Cumhuriyet başsavcılığa suç duyurusundan hemen sonrası bir haftadır çözemediğim işlem görünen bakiyem hesabıma aktarıldı. Sonrasında hesaptan parayı kurtarmak için çekme işlemi yapmak istedim. Sonuç epostama gelmesi gereken şifre gelmedi sistem yoğunluğu dedim sonrasında birkaç defa daha denedim. Sonuç olumsuz. Birkaç defa sorunumu destekten yazdım tekrarında Sorunun birini çözüyorlar diğerini başlatıyorlar. Ne çıkarmalıyız bundan. Davanı geri çekecektim pazartesi ama böyle olunca davanı sürdüreceğim.

1 hafta önce

Bugün itibarıyla Binance TR için savcılığa suç duyurusundan hemen sonrası işlem görünen bakiyem hesabıma aktarıldı. Sonrasında hesaptan parayı kurtarmak için çekme işlemi yapmak istedim. Sonuç epostama gelmesi gereken şifre gelmedi sistem yoğunluğu dedim sonrasında birkaç defa daha denedim. Sonuç olumsuz. Sorunun birini çözüyorlar diğerini başlatıyorlar. Ne çıkarmalıyız bundan. Davanı geri çekecektim pazartesi ama böyle olunca davanı sürdüreceğim.

1 hafta önce
Ek

Arkadaşlar Binance TR son günlerde binlerce şikayet var. Bir tanesinde benim mağdur olan kişi. Okuduğum bütün şikayetler para çekememe, para kaybolması, işlem yaptırmaması veya piyasa değeri üstünden satılması ve komisyon çok kesilmesi işlemleri ben güvenilir olduğunu düşünmüyorum. Bu borsa sitesine giren kişi parasını da kaybolmasını göze alması lazım. Ben konuda madurlardan olan biriyim. Destek ekipler hiçbir şekilde ne bir yanıt ne de yardımcı oluyorlar. Geçiştirici cevaplar la site geneli herkesin bildiği durumları tekrar size yansıtıyorlar. Bir şey bildiklerini zannetmiyorum. Yardımcı olamadılar çünkü.

1 hafta önce
Ek

Binance TR de çok sıkıntılar oluyor. Destek hattı dönüş yapmıyor. Hesabımdaki tüm parayı işlem düzeltmesi yapıldıktan sonra işlemlerde bırakmışlar ve müdahale edilmiyor. Kaç defa yazdım dönüş yapılmıyor. Paramı çekemiyorum. Patlayacak dedikleri doğruymuş acilen yardım bekliyorum.

Necmi
Necmi1 hafta önce

Sorun çözüldü yazılmış sorun çözülmedi. Sadece işlemlerde görünen bakiyem hesabıma yüklenmiş. Param için çekme işleminde e-postayı klonlamışlar. Halen paramı çekemiyorum. Sorunlu bir borsa burası.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler