Toplam çözüm sayısı
..
Binance ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  5 Yorum

Binance Kayıp Kripto Param!

6.886görüntüleme
Neşe
Neşe 6 gün önce

Paribu hesabımdan Binance hesabıma XLM stellar coin gönderimi sırasında memo adresini hatalı yazdığımdan dolayı coin taşıma işlemim, Paribu ® hesabımdan çıkış yapılmasına rağmen Binance adresime geçmemiştir. Param gitti hiçbir şekilde kimseye ulaşamıyorum. Maillere otomatik cevap yazıyorlar. 8000 TL param ® ortada yok. İnsanların milyonlarını yatırdığı yerin nasıl bir muhatabı olmaz anlamıyorum. Sitelerinde müşteri temsilcimiz yok yazmayı biliyorlar ama sizin paranıza el koyup sizin maillerinizi hiç kaile almıyoruz demiyorlar. Ve tam olarak böyle yapıyorlar. Bu Benin yaşadığım insanlar neler neler yaşıyor ve muhatap bulamayıp çözüme ulaşamadıkları için çıldırıyor.

Gelişme
Gelişme

6 gün önce

Binance'ye bir haftadır ulaşmaya çalışıyorum ulaşamıyorum. 8000 TL param ortada yok hiç kimseye ulaşamadığım için Binance'nin adresine farko ş merkezine gittim. Maalesef şirket pandeminin başından beri kapatıp gitmiş. Sizin gibi buraya yüzlerce insan geliyor denildi bana. Ne kadar acı ki insanların paralarını yatırdıkları yerden bir tane mıhattap yok. Kısaca yanıltıldığımızı söylediler.

6 gün önce

Paribu hesabımdan Binance hesabıma XLM stellar coin gönderimi sırasında memo adresini hatalı yazdığımdan dolayı coin tasıma işlemim, Paribu hesabımdan çıkış yapılmasına rağmen Binance adresime geçmemiştir. Param gitti hiçbir şekilde kimseye ulaşamıyorum. Maillere otomatik cevap yazıyorlar. 8000 TL param ortada yok. İnsanların milyonlarını yatırdığı yerin nasıl bir muhatabı olmaz anlamıyorum. Sitelerinde müşteri temsilcimiz yok yazmayı biliyorlar ama sizin paranızın üstüne yatıp sizin maillerinizi hiç kaile almıyoruz demiyorlar. Ve tam olarak böyle yapıyorlar. Çok ciddi bir haksız kazanç sağlama söz konusu. Bu Benin yaşadığım insanlar neler neler yasıyor ve muhatap bulamayıp çözüme ulaşamadıkları için çıldırıyor. 

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  5 Yorum

5 Yorum

Coşkun
Coşkun4 gün önce
 

Hanımefendi binancenin Telegram'da admin sorumluları varmış, galiba birkaç kişi benzer sorunlarını dile getirmişler yardımcı olmuşlar Binance telegram adminlerine ulaşınız sorununuz inşallah çözülür.

Neşe
Neşe4 gün önce
 

Telegramını nasıl bulacagım. 1 haftadır yazmadığım yer kalmadı. Hatta mektup adresini buldum yerlerine gittim. Adreste pandemiden beri yoklar. Bana nereden bulacağımı da yazar mısınız telegramını

 3
Sedat
Sedat4 gün önce
 

Çok geçmiş olsun. Probleminizi Binance'in Türkçe tarafından ziyade İngilizce tarafında çözmeye çalışmanızı tavsiye ederim. Çok daha hızlı olacaktır süreç sizin için. Umarım en kısa sürede çözülür.

İsa
İsa3 gün önce
 

İyi oluyor arkadaş o kadar güvenilir bankalar var Türkiye'de siz gidin Amerika ya kazandırın ondan sonra vay anam param gitti vay

Nasıl
Nasıl4 gün önce
 

Aynı şey benimde başıma geldi. Hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Benim 500 TL vazgeçtim ama sizinki büyük para sonuçta. Eğer sonuca ulaşırsanız bilgi verirseniz gideceğimiz yolu biliriz

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler