Bimeks'ten Sony Xperia Z Telefonumun Ekranı Kırık Geldi!

Özer S. |

27 Ağustosta Bimeks'ten aldığım Sony Xperia Z marka telefonumu su geçirdiği için servise gönderdim. Servisi aradım ve bana 1408 TL fatura çıkarttılar. Bende durum böyleyse telefonumu geri gönderin dedim. Telefonum almış olduğum Bimeks'e geldiğinde teslim alırken ekranın kırık olduğunu fark ettim ve görevli arkadaşa söyledim.

Görevli arkadaşta eskiden böyle bir problem olmadığını onayladı. Ondan sonra yönetimle görüşüp size dönüş yapacağım denildi ama ben aramadıkça beni arayan olmadı ve telefonumu başka yetkili olmayan bir servise göndermişler. Ben bu telefondan ne hayır bekleyebilirim ki. Bir daha Bimeks'i kimseye önermeyeceğim ve hiçbir şey almayacağım.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özer S.
  24 Eylül
  13:21

  25.05.2013 tarihinde almış olduğum sony xperia Z marka telefonum kaçak çıktı. sony genel merkezi aradığımda türkiye 'de kaydı görünmediğini söylüyor. zaten telefonum arıza yapınca yetkili servise değilde teledünya diye başka bir servise yolladılar. şikayetçiyim ve bimeksten bundan sonra hiç bir şey almayacağım.

 • 23 Eylül
  09:26

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.

  http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22