20 Ocak 2014

Bimeks'ten Cep Telefonu Klonlu Çıktı.

08.01.2013 tarihinde Ankara ilindeki, Ankamall alışveriş merkezindeki Bimeks'ten aldığım Samsung NOTE-2 cihazı klonlu çıktı. Bimeks'i aradım ve bizi ilgilendirmez dedi. Bu şekilde kaçak cihazları satıp sonrasında arkasında durmayan bu firmadan şikayetçiyim.

Veysel 158 Okunma

Cevaplar

  • Veysel 24 Ocak 2014

    Telefonun imei numarasını faturaya kaydediyorlar, bu ise telefonun klonlanma riskini artırıyor, çözümleri ise çözümsüzlükten başka hiç bir şey değil. BİMEKS benim gözümde bitmiştir.

  • Veysel 21 Ocak 2014

    Bunu bizde biliyoruz, benim imei numaran nasıl başkasının eline geçti. Sizin verdiğiniz faturada benim imei numaram yazıyor. Niye yazıyorsunuz ki, çalındı mı, kimden olduğu belli olmaz diyorsunuz. Ben niye telefonu tek hatta bağlıyayım. Suç benim mi?

  • Bimeks Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, klonlama nedeniyle kapatılan telefonların tekrar kullanıma açılması (eşleştirme işlemleri) için ithalatçı firmanın Türk Telekomünikasyon’a bildirimde bulunması gerekmektedir. Eşleştirme işlemleri 5392 sayılı yasa ve ilgili düzenlemeler çerçevesinde yapılmaktadır. Bu nedenle garantinizi veren firmanın istemiş olduğu bilgi ve evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi önemlidir. Bu doğrultuda garanti belgesinde yeralan firmayla iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön