Bimeks'ten Aldığım Ürünün İç Ekranı Çatladı.

Ömür K. |

19.05.2013 Tarihinde Bursa Nilüfer Carrefour Alışveriş merkezindeki Bimeks Mağazasından 240,71 TL. na Probook marka 7'' pc aldım. Yaklaşık 4 ay sonra iç ekranı çatladı. Garantisi devam etmesine rağmen mağaza ürünün firma garantisinde olduğunu söyleyerek beni 02122221926 tel. numaralı İNSELBERG firmasına yönlendirdi.

Firmayı aradığımda iç ekranın garanti kapsamında olmadığını, 100 TL. ücret karşılığında yapılacağını söyledi. Ben tableti neticede Bimeks' ten aldım ama kimse sahiplenmiyor. İç ekranı ben kırmışsam eğer, dış ekran neden sağlam acaba. Birileri sesimi duyup çözüm olana kadar yazacağım burada. Bimeks'in verdiği cevaba bakarmısınız ne kadar bana ne dercesine.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  16:50

  Sayın İlgili,
  Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yer alan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir.
  Yetkili teknik servis tarafından yapılan kontrollerde kullanıcı hatasının tespit edilmesi durumunda onarım ücreti istenmekte ve arızaya bağlı olarak parça değişmesi gereken durumlarda onarım ücretleri yükselmektedir.
  Garanti koşulları hakkında detaylı bilgiye yetkili teknik servislerden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22