26 Ağustos 2013

Bimeks'ten Aldığım Ürünü İade Edemedim!

Bimeks'den 3 gün önce aldığım 3M Philips marka fiber optik ses kablosu,pres baskılı ambalajının açıldığı gerekçesiyle iade almadı ve bana duvardaki iade işlemleri yazısının en altındaki küçücük "Bimeks bu kuralları değiştirme hakkını saklı tutar" yazısını göstererek istediğim yere başvurabileceğimi söyledi. Bimeks müşteri hizmetlerini aradığımda ise telefondaki operatör mağazadan alınan hiçbir ürünün iade alınmayacağını söyledi.

Özgün 140 Okunma

Cevaplar

  • Özgün16 Ocak 2014

    Ben de onu diyorum işte. Kanunun arkasına saklanıp insanlara istedikleri hizmeti veremiyorsunuz. Tüketici sizden cayma hakkı dediğiniz, koşulsuz iade hakkı talep ediyor ama siz malınıza güvenip de "arkadaş kanun bize böyle bir hak vermiş ama biz bunu kullanmıyoruz, biz tüketicimize koşulsuz iade hakkı veriyoruz" diyemiyorsunuz. Vatan bilgisayar yapabiliyorsa ben de yapmalıyım diye bir anlayışa sahip olamadığın için bitiksin bimeks. Gözlerde ve kalplerde sıfırsın Bimeks...Bir daha kapında içeri adım atar mıyım sanıyorsun. Bedava versen dönüp bakmam.

  • Özgün29 Ağustos 2013

    Uzerine bir de tehdit ettiler mesaj gonderip. Uslubumdan hoslanmamislar pek (?)

  • Bimeks Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarmış olduğunuz konu ile ilgili olarak mağazalardan yapılan alışverişlerde ayıplı olmayan ürünler için 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ile sözleşmeden cayma hakkı koşulsuz olarak tüketicilere verilmemektedir. Bu doğrultuda iade/değişim talebinize olumlu yanıt verilememektedir. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön