Bimeks'ten Aldığım Ürünler Teslim Edilmedi.

Mustafa U. |

20.08.2014 tarihinde 2709541 sipariş numarası ile Ankara Kentpark şubesinden beyaz eşya alışverişi yaptık. Beyaz eşyaların 5-7 gün arasında bize ulaşacağı bilgisi verildi. 5. günden sonra müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen, müşteri hizmetleri ürünlerin durumu ile ilgili bilgi vermedi; Müşteri temsilcisi H*** Hanım ve A*** Hanım geri dönüş yapacaklarını belirtmelerine rağmen 1 kere geri dönmediler. Bunun üzerine, Kentpark şubesine giderek şikayetimizi ilettik ancak onlar da ürünlerin durumu ile ilgili net bilgi veremedi. Ne şube ilgileniyor ne de müşteri hizmetleri.

Etiketler :

Geç Teslimat Personel Davranışı Personel İlgisizliği Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa U.
  01 Eylül
  09:06

  Bimeks Kentpark Şubesi Müdür Yardımcısı Nurettin Bey ve beyaz eşya satış sorumlusu Veli Bey'in ilgilenmesi sayesinde ürünler elimize ulaştı. Ancak tekrar söylüyorum, Bimeks in telefon ile verdiği müşteri hizmeti çok kötü, hiçbir konuda yardımcı olamıyorlar. İmkanınız olursa mağaza yetkilileri ile iletişim kurmaya çalışın.

 • 28 Ağustos
  17:39

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22