Bimeks'ten Aldığım TV Kırık Çıktı

Mahmut K. |

16 Haziran tarihinde İstanbul Maltepe Carrefour Avm'den ilk aldığım Lg tv gelen servis tarafından kurulduğunda tuz ve buz şeklinde çıkmıştır. Rapor tutulduktan sonra değişim LG tarafından onaylanmamış, Bimeks tarafından 2. kez değişimi yapılmıştır. Kuruluma servis geldiğinde çatlak vardı.

Konu ile ilgili yetkililere, çağrı merkezine, mağazaya bir çok telefon görüşmesi yapılmış ilgilenme sıfırdır. Mağazayı sürekli aramamda kimse açmamış sıra dışı olan bu olayda yetkililere ilettiğim şikayet talebimde kimse ilgilenmemiştir. Ancak değiştirebilirsiniz şeklindeydi. 3. kez tv'yi almamda neden ben bu sıra dışı olayla ilgilenme olmadı hayretler içerisindeyim. Telefon ve yol paralarını kendileri veriyor Bimeks?

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut K.
  08 Ağustos
  09:07

  Sıfır(0) müşteri memnuniyeti.

 • Mahmut K.
  08 Ağustos
  09:06

  İlettik fatura bilgilerini bilmem kaç kez halen dalga geçiyolar ya.

 • 04 Ağustos
  10:35

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.

  http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Mahmut K.
  01 Ağustos
  21:34

  Talebimle ilgili fatura bilgisini geçiştirmek için sürekli isteniyor fakat haftalardır halen hiçbir geri dönüş yoktur.Nasıl bir anlayış nasıl bir iştir ?