21 Ocak 2014

Bimeks'ten Aldığım Telefonumun Arızası Giderilmiyor!

İstanbul Torıum Electroworld'den KVK servis güvenceli Gigabyte Rio modeli bir telefon aldım. Her türlü soruna karşı süper destek sigortası yapalım dediler, 100 lira da ona verdik. 1 ay sonra şarj yerinde sorun çıktı. Electroworld KVK'ya gönderdi. 2 aylık servis sürecinden sonra telefon Electroworld'e geri gönderildi, parçası yokmuş.

Siz KVK'ya geri gönderin ücret iadesi yapacaklar deyip telefonu elime tutuşturdular. Gönderdim ama KVK'da telefonu bana geri gönderdi. Zaten telefonla ulaşmak ne mümkün. İstanbul'a Electroworld'e gittim, KVK'ya göndereceklerini söylediler. Bu ay sonunda 4 ay olacak, telefonun akibeti hala belli değil. İstanbul'a tekrar gitmem şart oldu.

Gonca 86 Okunma

Cevaplar

  • Gonca24 Ocak 2014

    4 aylık uğraşı sonucunda sorunum çözülmüştür.Bu tür sorunlarda elemanların prosedür konusunda yetersiz kaldığını düşünüyorum.

  • Bimeks Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön