Bimeks'ten Aldığım Telefonda Siyah Leke Oluştu.

Yasin K. |

Bimeks'ten Xperia z marka telefon almıştım. Telefon kamerasında 1 adet siyah leke oluşmuştu. Servise göndereyim dedim. Servise 28 martta gönderdik. Telefon arızası sizden kaynaklı dediler. Bende kaynaklı olmadığını söylememe rağmen 140 tl fatura çıkardılar. Sonra uzamasın 140 tl çok değil diye düşündüm ödedim, yaptılar gönderdiler.

Baktım ki arka kapağı açık yapıştırılmamış daha geldiği gibi aynı gün gönderdik tekrar yapmış göndermişler. Bimeks'ten aradılar gittim telefonu açtım tekrar yapıştırmadan göndermişler. Daha telefonu almadan tekrar gönderdim. Bugün aradılar mayıs ayı oldu tekrar Bimeks'e gittim baştan savma bir yapıştırma tüm kenarları açık tekrar gönderdik. 3. kez gönderiyorum. Yazık değil mi?

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin K.
  25 Mayıs
  17:55

  Telefon 3.Kez Geldi Sonuç Maalesef Değişme di.bimeksden telefonu aldım Eve geldim sabah kalktıgımda kapak tekrar acıkdı acaba sorun bende mi ne yapacağımı bilemedim ne yapmam lazım onu da bilmiyorum fakat yarın bu konuyla ilgili bir araştırma yapacağım. Telefondan iyice soğudum zaten bimeksi aradım müşteri hizmetlerinden bir bayan bu konunun muhatabı biz değiliz tele dünya diyor.teledünya yapıyoruz gönderiyoruz diyor.pardon ama 28 marttan bu yana telefon elime geçmedi benim muhattabım kim olacak?4.kez göndersem yine gelecek yine yapılmayacak 5 e gönderecem 6 ya gönderecem ne zamana kadar bu şekilde ilerleyecek acaba?

 • 17 Mayıs
  10:16

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22