Bimeks'ten Aldığım Telefona Güncelleme Gelmiyor.

Hasan O. |

Mayıs 2013 yılında Bimeks'in internet sitesinden almış olduğum Xperiz Z cep telefonumun 24 ocak 2014 tarihine kadar android 4.3 güncellemesi gelmemiştir servisi aradım ve telefonum paralel ithalat yoluyla geldiğini Hollanda için üretildiğini Hollanda'ya ne zaman güncelleme gelirse o zaman güncelleyebileceğimi söylediler.

Ben satın alırken telefonun görüntülendiği hiçbir ekranda paralel ithalat yoluyla geldiğini belirtir bir yazı bile göremedim. Telefonumun Türkiye için üretilmiş aynı model telefonla değiştirilmesini istiyorum. Eğer değişilmez ise tüketici haklarına başvuracağım.

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan O.
  27 Ocak
  10:53

  Ben ürünü alırken bimeks`ten aldım ithalatçı firma ile benim ne işim var neden satış sonrası biz müşterilerinizle ilgilenmiyorsunuz. Beni satın alırken yanlış yönlerdiniz. Paralel ithalat olduğunu bilsem neden alayım. Paralel ithalatlı telefon alacak olsam gider daha ucuza alırım.

  Telefonumun iadesini istiyorum yerine paralel ithalatla gelmeyen aynı model telefondan istiyorum. Bimeks ilgilenmezse tüketici haklarına başvuracağım.

 • 27 Ocak
  09:08

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir.

  Bu doğrultuda detaylı bilgi için yetkili teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22