Bimeks'ten 2 Gün Önce Alınan Notebook Arızalandı.

Hakan B. |

19.02.2014 tarihinde Bimeks- Ankamall şubesinden 1 adet Sony Vaio notebook aldım. Orada çalışan A*** Bey isimli çalışan bu ürünün sadece teşhir ürünü olduğunu ve hiçbir sıkıntı çıkarmayacağını ve ürünün arkasında olduğunu söyledi. Bu dediklerine güvenerek bu bilgisayarı aldık.

Ertesi gün bu bilgisayar disk arızası yazılı bir uyarı verdi ve geri yükleme yapmadı. 21.02.2014 tarihinde telefonla görüştüğüm kişi ürünün değişiminin yapılacağını bildirdi. Aynı gün gittiğimde bu bilgisayarın teknik servise gidip, orada ne gibi arızası olduğu ve ona göre işlem yapılacağı söylendi. Bu konuyla ilgili bir yetkili bulamıyorum. Ürününün arkasında duramayan firma olduğunu bana kanıtladı.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan B.
  02 Mart
  19:40

  Bimeks kadar lakayıt bir firma görmedim. 28.02.2014 günü arayıp ürünümü sorduğumda, yazılım yüklenecektir sizden onay bekliyor cevabını aldım. Kimse aramadı neyin onayını vereceğim dediğimde isterseniz şimdi onayını verebilirsiniz diye yanıt aldım. Aramasam kimsenin bana dönüş yapacağı yok.

 • Hakan B.
  25 Şubat
  17:17

  Sayın ilgili, konu ilgili birimlere aktarılmıştır yazısı dışında hiç bir şekilde irtibata geçilmemiştir.

 • 24 Şubat
  09:54

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22