14 Haziran 2014

Bimeks'in Raf Fiyatı ve Etiket Fiyatı Farklı.

14 Haziran 2014 tarihinde Bursa Korupart Bimeks mağazasından almak istediğim ürünün raf fiyatı 69.90 iken kasada fiyatın 84.90 olduğu belirtildi. Bu durumu düzeltmek üzere müşteri ilişkileri bankosuna gittiğimde birden fazla müşterinin farklı ürünlerde aynı sorunu yaşadığını görünce bu durumun sistemde düzeltilmesi gerektiğini belirterek şikayet etmek istedim.

Mağaza yetkilisi yanlıştan dolayı özür dilemek yerine bana tepki gösterdi. Sonuç olarak alışverişi tamamlamadan mağazadan ayrıldım. Bimeks mağazalarından alışveriş yapacak tüm müşterilerin raf fiyatı ile etiket fiyatını mutlaka kontrol etmelerini veya başka güvenilir firmalardan alış veriş yapmalarını öneriyorum.

Hakan 229 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 19 Haziran 2014

    Firma şikayet konusunun ilgili birimlere aktarıldığını yazılı olarak tarafıma bildirdi. Ancak fiyat yanlışlığının sistemde düzeltildiğine ve bundan sonra benzer hataların oluşmaması için alınaca önlemler konusunda bilgi vermedi. Ayrıca şikayete konu olan mağaza çalışanının tutumuna yönelik herhangi bir özür de almadım.

  • Bimeks Temsilcisi17 Haziran 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön