Bimeks'e Gönderdiğim Ürün Kaybolmuş.

Levent Y. |

Bilgisayarımı teknik servise verdim. Teknik servis tamirini yapıp gönderdiğini ve mağazaya teslim edildiğini söylüyor. Mağazanın bundan haberi yok. Ürün nerede bilinmiyor. Arıyorum Bimeks'i bana söylenen mağaza tadilattaydı ve ürün teslim alınmadı diye söylüyor. Biz arayıp bilgi vereceğiz diyorlar 5 gün geçmesine rağmen ne arayan var ne soran.

Tekrar arıyorum aynı şeyleri söyleyip kapatıyorlar. Ürünü vereli 25 gün oldu. Yasal süreyi geçti. Electroworld çok çok iyiydi müşteri hizmetleri konusunda tebrik etmek gerek Bimeks almasaydı iyiydi. Ben üniversite öğrenci temsilcisi olarak ne kimseye Bimeks'i öneririm nede ben bir şey alırım ve alanada bu sorunları anlatırım.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent Y.
  25 Mart
  11:26

  degil bimeksten ürün olmak teknik servise ürün bile göndermem

 • Levent Y.
  24 Mart
  10:38

  meil adresinizi yollayın oraya göndereyim bimek se ne üye olurum nede bir şey alırım. şuraya bak şikayeti bile üyelik olarak alıyor. üye olmazsan şikayet edemezsin... electro word nerde

 • 24 Mart
  09:54

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.

  http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22