Bimeks'den Aldığım Telefon Arızalı.

Makbule A. |

20 haziran 2013 tarihinde Bimeks'den 2 adet Sony marka telefon aldım. 1.'si 3 ay sonra donmalar kapanmalar başladı en sonunda bir kapandı daha açılmadı servise yolladık bana çökmüş yapılmaz dendi. Sonra 2. defa yolladım bu kezde su kaçmış dendi. Neyse sinirlendim kaldırdım kenara daha sonra 2. telefonda da aynı hatalar olmaya başladı faturamı bulamadım ve 1 haftadır müşteri hizmetlerini 4 defa aradım ve Bimeks sitesinden 4 defa mail attım fatura yollamadılar.

Neyse sonra yolladılar ve altında not: Orijinal fatura yerine kullanılamaz ve ürün değişim iade sadece orijinal fatura ile yapılır. 1. telefonun fatura orijinaldi her yolladığımda ayrı bahane uyduruldu. Şimdi bunu da kenara mı atmalıyım çözüm arıyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  18:58

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir.

  Bu doğrultuda detaylı bilgi için yetkili teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz.

  İade/değişim işlemleri için fatura aslının ibraz edilmesi yasal zorunluluktur.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Makbule A.
  07 Nisan
  12:51

  mail yoluyla yolladıklaır faturanın altında aslı gibidir yazmış olmasına rağmen bana ne para iadesi ne ürünü değiştirme gibi bir seçenek sunulmuyor