Bimeks'den Aldığım Navigasyon Arızalı.

Bircan O. |

Geçen yıl navigasyon aldık eşimle. Kullanmak üzere arabaya taktığımızda radyo ve tv bozuk olduğunu gördük. Yapılması üzere aldığımız İskenderun şubesine götürdük. Bu arada da aracımızı sattık. Yani hiç kullanamadık. Sonrasında yapıldı diye geldi elimize. Fakat aracımız olmadığı için deneyemedik. Arkadaşın aracında denedik. Şarj almıyor hiç açılmıyor.

Tekrar geri verdik çünkü hiç çalışmıyor, radyosu yapıldı mı TV yapıldı mı bilmiyoruz. Sonrasında şarj aleti sıvı teması diye geri bildirimde bulunuldu? 50 TL ücret karşılığı yapacaklarını söylediler? İyide ben bu navigasyonu hiç kullanamadım ki bırakın sıvı temasını daha radyo ve TV çalıştığını görmedim.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bircan O.
  05 Haziran
  14:07

  bozuk urun satmak etık olmadıgını dusunuyorum. gerı alınıp paramın ıade edılmesını ıstıyorum.

 • Bircan O.
  02 Haziran
  10:14

  anlatamadım sanırım. ben bu navıgasyonu hıç kullanamadım. cunku bozuk satıldı bana. sımdıde sarz yerı bozukmus. ne alakadır. tv radyo bozuk dıye gonderıyoruz. sarz soketı sıvı teması denılıyor. bu urunu gerı almak zorundasınız. bozuk urun satmak etık mısır sızce? sonra kullanıcı hatası denılıyor. aslında helal etmıyorum verdıgım parayı. gereklı hukuksal mercılere basvurucam.bılgınıze ve ılgınıze.ıyı gunler.

 • 02 Haziran
  09:24

  Sayın İlgili,
  Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir.
  Yetkili teknis servis tarafından yapılan kontrollerde kullanıcı hatasının tespit edilmesi durumunda onarım ücreti istenmekte ve arızaya bağlı olarak parça değişmesi gereken durumlarda onarım ücretleri yükselmektedir.
  Garanti koşulları hakkında detaylı bilgiye yetkili teknik servislerden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22