Bimeks'den Aldığım GS Me Tablet 2 Günde Bir Donuyor.

Burak Ö. |

Bimeks'ten almış olduğum HCL ME (Gs Tablet) aldıktan 10 gün sonra dondu arena teknik servis , Genpa teknik servise devretmiş verdim bende Genpa'ya. Teknik servisten geldi 10 gün sonra yine dondu, Arena'ya geçmiş bir daha gittim verdim bu sefer Arena teknik servise, geldi, gitti bu 4 kez tekrarlandı her seferinde arıza yok dediler ama her geldiğinde de 5-10 gün içinde donuyor. Madem arızası yok niye donuyor hiç bir şey yapılmayan tablet daha yeni 3 ay olmadı. Benden çok teknik serviste kaldı iadesini istiyorum kabul etmiyorlar aldığıma alacağıma pişmanım.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Ö.
  01 Haziran
  21:58

  Hiç bir konu ile ilgilenmedikleri gibi aldığım ürün elimde patladı

 • Burak Ö.
  28 Mayıs
  10:55

  İlgili olan kurum Bimeks olarak sizsiniz yazının tamamını okumadınız sanırım tam 4 kere biri Genpa diğer 3'ü Arena teknik servisine gitti arıza bulunamadı dediler yolladılar ! Aldığımdan beri toplamda 1 ay kalmamıştır ürün ile ilgili yetkili servis ile daha fala muhattap olamicam ki zaten bugün tüketici mahkemesine de başvurumu gerçekleştircem. Tüketici olarak sorgusuz 14 gün içinde ürünü iade etme hakkım varken bunu garanti servisleri ile geçirdim bitti. Yetkili servis ile artık siz muhattap olursunuz. Sorun madem arızasız neden donuyo açılmıyo bu tablet diye belki size de arızasız derler saygılarımla.

 • 28 Mayıs
  09:47

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir.

  Bu doğrultuda detaylı bilgi için yetkili teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22