28 Ocak 2014 #2260867

Bimeks'ten Aldığım Oyuncak Bozuk

26.01.2014 tarihinde tatil için gittiğim Bursa'da; Carrefour içindeki Bimeks mağazasından "smart dog" adlı oyuncak robot köpek aldım. İzmir'de evime gelip pil taktıktan sonra oyuncağın hareket fonksiyonunu yerine getiremediğini gördüm. 27.01.2014 tarihinde forum Bornova Bimeks mağazasına başvurduğumda teknik ekip olarak nitelendirilen kişi Bimeks oyuncaklarında garanti olmadığını ve "şanssız" olduğumu ifade etti.


Üretici firma ile temasa geçmemi önerdi. Ürünü iade etmek isteğimi belirttiğimde ise bunun mümkün olmadığı söylendi. Asıl şanslı olduğum kısım ise oyuncağı hediye olarak vermemiş olmam ve bu olay vesilesiyle Bimeks firmasının kalitesini anlamam oldu. Teşekkürler Bimeks anlayışı.

Özgür 96 Okunma

Cevaplar

  • Özgür02 Şubat 2014

    buraya yazmamdaki amaç insanların bimeks firması hakkındaki gerçekleri görmesiydi. zaten ben forum bornova bimeks mağazasından kalitesiz satış anlayışını yeterince gördüm. sattığı basit bir oyuncağın bile arkasında duramayan bir firmadan alışveriş yapmayın. "ilgili birimlere aktarmışlar"...kendilerini böyle ufak manevralarla sıyırabileceklerini sanan küçük beyinler..... komik.

  • Özgür02 Şubat 2014

    bimeks çözüm süreci diye bir girişimde bulunmadı.ne mail ne de telefon ile temasa geçtiler. bimeks'e yakışanı yaptılar.

  • Bimeks Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön