13 Şubat 2014 #2291882

Bimeks'ten Aldığım Bilgisayardan Ses Geliyor

03/02/2014'de 18.30'da Toshiba Satellite NB10t-A-101 Touch dizüstü bilgisayar aldım. Bilgisayardan normal olmayan çıt çıt sesler geliyordu. Ertesi gün sabah firmaya geri götürdüm. İlgili personel aynı sorunu teyit ederek teknik servise gönderdi, yanıtın telefonla bildirileceğini söylediler. Ancak cep telefonuma bilgisayarda bir sorun olmadığına dair sadece mesaj geldi.


Bu bilgisayarla aynı zamanda 100 TL'lik hediye çeki de alacağım söylenmişti. Ödemeyi yapınca cep telefonuma hemen mesaj geleceğini söyledi kasadaki kişi, ancak ben bilgisayarı teknik servise iletmek için ertesi gün geri getirdiğimde hala mesaj gelmemişti. Satış sırasında 7 gün içinde iade hakkım olduğu belirtilmedi. Elemanlar ilgisizdi.

Canan 70 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi24 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

  • Canan18 Şubat 2014

    Şikayetim üzerine Bimeks aradı, ürünü geri alacağını iletti, ama en başta bu talebimi yerine getirmemişti, Ürünü aldığım 3 Şubattan bu yana bana zorluk çıkardılar, bugün iptal işlemi için 45 dakika Müşteri Hizmetleri Bölümünde bekledim, 9.99 kurulum ücretini iptal etmediler, Satış elemanı işini doğru yapıp kurulum sırasında hatayı tespit etseydi, o zaman bu kadar emek, zaman ve para kaybı yaşamayacaktım, bugün Bimekste bir müdür yardımcısı hakkımı arayınca 9.99 Tl'yi benim cebimden vereyim, işlemi o şekilde tamamlayalım dedi (son derece yanlış bir davranıştı), ben de miktar değil önemli olan almadığım bir ürünün kurulum ücretinin neden benden talep edilmesi dedim. Kasada iptal işlemini gerçekleştirirken eleman yanlış işlem yaptı, sonra o işlemi iptal etti, algı sorunu vardı, sonra kasadaki başka bir eleman işlemi tamamladı, bu eleman beni hatırladı ve ürünü ertesi gün getirmeme rağmen kendi çalıştığı firmanın almadığını yadırgayarak kasadaki diğer elemana anlattı. Bimeks/Electro World Ankamallden hiç memnun kalmadım, tüm elemanlarının baştan sona eğitilmeleri gerekiyor. Sözde Müşteri Hizmetleri ama eleman sayıları yetersiz, kuyrukta uzun süre beklemek zorunda kalınıyor, elemanlar hızlı, pratik ve düzgün işlem yapamıyor.

  • Bimeks Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön