22 Şubat 2014

Bimeks'ten 2 Gün Önce Alınan Notebook Arızalandı

19.02.2014 tarihinde Bimeks- Ankamall şubesinden 1 adet Sony Vaio notebook aldım. Orada çalışan A*** Bey isimli çalışan bu ürünün sadece teşhir ürünü olduğunu ve hiçbir sıkıntı çıkarmayacağını ve ürünün arkasında olduğunu söyledi. Bu dediklerine güvenerek bu bilgisayarı aldık.


Ertesi gün bu bilgisayar disk arızası yazılı bir uyarı verdi ve geri yükleme yapmadı. 21.02.2014 tarihinde telefonla görüştüğüm kişi ürünün değişiminin yapılacağını bildirdi. Aynı gün gittiğimde bu bilgisayarın teknik servise gidip, orada ne gibi arızası olduğu ve ona göre işlem yapılacağı söylendi. Bu konuyla ilgili bir yetkili bulamıyorum. Ürününün arkasında duramayan firma olduğunu bana kanıtladı.

Hakan 234 Okunma

Cevaplar

  • Hakan02 Mart 2014

    Bimeks kadar lakayıt bir firma görmedim. 28.02.2014 günü arayıp ürünümü sorduğumda, yazılım yüklenecektir sizden onay bekliyor cevabını aldım. Kimse aramadı neyin onayını vereceğim dediğimde isterseniz şimdi onayını verebilirsiniz diye yanıt aldım. Aramasam kimsenin bana dönüş yapacağı yok.

  • Hakan25 Şubat 2014

    Sayın ilgili, konu ilgili birimlere aktarılmıştır yazısı dışında hiç bir şekilde irtibata geçilmemiştir.

  • Bimeks Temsilcisi24 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön