29 Ocak 2014

Bimeks'te Yaptırdığım Garantiden Yararlanamadım

Nokia telefon aldım düşürdüm yan tuşlar kırıldı. Nokia servisine götürdüm kaskosu var dedim ama onlar önce sigortanın anlaşmalı olduğu servise gideceğimi sonra da orada bilirkişi bakması rapor tutulması gerektiğini söyledi ve o da sonucunun çok geç çıktığını da ekledi (bu çalınma ise işiniz daha da zor polis karakol rapor tutulması savcılık bilgi işlem suçları bölümü telefonun kapatılması vb yani kesinlikle ölme eşeğim ölme. 1-2 yılda sonuçlanma ve o zamanki piyasa 2. el değerinin size iade edilmesi dedi) sonuçta 50 tl için harcadığım yakıt masrafı ve zaman daha fazla. Bu kasko için ben teli 7002e aldım 120 tl ek masraf yaptım.

Mehmet 129 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet04 Şubat 2014

    faturamı bulamadığımı size soylemiştim siz de o zaman hiçbir şey yapamayacağınızı söylediniz ondan nokia servisine gittim onlarsa faturasız garantisinin devam ettiğini söylediler bu olaylar aynen capacityde gerçekleşti.

  • Bimeks Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön