01 Şubat 2014 #2269317

Bimeks'in Hizmet Kalitesi Sıfır

26.01.2013 tarihinde İstanbul İçerenköy Bimeks'ten 2100 tl değerinde bir asus ultrabook aldım. Bir gün sonra erken saatte Trabzon'a gitmem gerekiyordu. Ürün kutusundan bozuk çıktı önce 3 gün kutusunun gelmesini bekledim.


Bu sırada Trabzon Bimeks mağazasındaki O*** isimli çalışanınız kutusundan bozuk çıkan ürün için "ben istersem bu ürünü değiştirmem ama sizi uğraştırmayacağım değiştireceğim" diyerek güya bana iyilik yaptı.


Daha sonra kutu İstanbul Bimeks'ten Trabzon'a ulaştıktan sonra gelip ürününüzü değiştirebilirsiniz diye mesaj attılar. Bende mesajdan bir gün sonra Trabzon mağazasına gittim. Bu sefer ürünü yanlışlıkla sattıklarını ve ellerinde ürün kalmadığını ve 3 gün sonra geleceğini söyledi.

Mehmet 87 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet07 Şubat 2014

    müşteri hizmetlerini arıyoruz hiç kimse ilgilenmiyor. not aldık yetkili size dönüş yapacak deniyor 2 hafta oldu kimsenin aradığı yok.

  • Mehmet01 Şubat 2014

    daha önce müşteri hizmetlerini 2 3 kez aradım müşteri temsilciniz kaydımı aldı ama hala bir yetkilinin aramasını bekliyorum.

  • Bimeks Temsilcisi01 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön