28 Ocak 2014 #2259522

Bimeks'in Değişim Yaptığı Telefonda Arızalı Çıktı

Bimeks'ten 2013 temmuz ayında LG 880 cep telefonu satın aldım. Bimeks, servise göndermemizi söyledi ve Yurtel yetkilisi G**** Bey'e gönderdik. 4-5 defa sorun yok diye tarafımıza geri gönderildi ve sonucunda yenisi ile değişim yapıldı fakat aynı problem yine karşımıza çıktı. Servise tekrar gönderdik onlar yine sorun yok diye geri gönderdi.


03 ocak 2014'de telefonu gönderdik ve 27 ocak 2014 olmasına rağmen hala haber yok. Servisin savunduğu ise ya bizim hattımızda yada baz istasyonunda sorun olduğudur. Parasını ödediğimiz halde telefonu kullanamadık ve çok mağdur edildik. Bu konuyu Bimeks müşteri hizmetlerine sürekli bildirdik ve bundan başka probleminiz var mı cevabı aldık. Bir daha Bimeks mi asla.

Semra 67 Okunma

Cevaplar

  • Semra31 Ocak 2014

    bimex müşteri hizmetlerinden tarafıma herhangi bir geri dönüş yapılmadı.telefon servisten geldi ve gidip teslim aldım artık aynı sorunları yaşamak değil,telefonu kullanmak istiyorum..

  • Semra28 Ocak 2014

    kaç ay oldu hep aynı cümleler...ilgili birimlere aktarıldı geri dönüş yapıldı ve sonuç olarak mağdur yine biz..sağlık sorunlarından dolayı tüketici mahkemesine gidemedim ama en kısa zamanda oraya da şikayetimi bildireceğim..ben ve çevremdeki arkadaşlarım şaşkınlık içerisinde.. bimex gibi büyük bir firma nasıl olur da aylardır bizi mağdur eder??

  • Bimeks Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön