20 Ekim 2014
Yorum Yap
#2751599

Bimeks Yetersiz Bilgilendirilme!

Aldığım oyuncak helikopteri alırken test etmeden satmaları, ilk 24 saat içinde sorun olursa getirin kuralı varmış bunu bana söylememeleri, müşteri hizmetlerini aradığımda aldığınız yere götürürseniz daham iyi olur demeleri, aslında herhangi bir Bimeks mağazasında oluyormuş ben Gebze'den İzmit'e gittim!

Can 216 Okunma

Cevaplar

  • Can26 Ekim 2014

    bimexten mesaj geldi daha fırsatım olmadı oyuncağı almaya gitmeye,gebzeden izmite gideceğim,bi helikopter aldım ,peşine iki sefer gitmiş olcam ,bir bırakmaya birde almaya., daha ben sizden bişey alırmıyım.

  • Can23 Ekim 2014

    müşteri hizmetlerini zaten aradım,geçen mesaj geldi oyuncak yapılmış diye ,ben bu oyuncağı almak için gebzeden izmite gideceğim,bide oyuncağı bozuk olduğu için izmite götürdüm,yani oyuncağı aldım,bozuktu götürdüm yapılmış alamaya gidicem zaten yol parası ve zamanım boşa gidecek,topu topu 50 tl oyuncak,konuyuda yazdım zaten,müşteri hizmetlerinide aradım 2 sefer,ayrıca oyuncağı tamire verirken bimextende aradım sizi,ilgilenmediniz,siz müşteri kaybettiniz,benim için önemli değil,madur ettiğinizmüşterinin yol masrafını karşılıyormusunuz,herkez otorduğu yerde rahat nasıl olsa,sizin cebinizden çıksın madem müşteri maduriyeti ozaman.

  • Bimeks Temsilcisi20 Ekim 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıdaki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

Ziyaretçi Yorumları