11 Şubat 2014 #2285843

Bimeks Yanlış Özelliklerde Ürün Gönderdi

Mersin Kipa AVM Bimeks'ten, özelliklerini görerek beğendiğim bir ürünü almak istedi. Stoklarda olmadığı için reyon görevlisi internetten almamı tavsiye etti ve aynı ürünü internetten aynı gün sipariş ettim. Yalnız hem internette yazan özellikleriyle hem mağaza gördüğüm özellikleriyle gelen ürünün özellikleri aynı değil aynı isim ve şekilde markada ürün gelmesine karşın bana farklı ve eksik özelliklerde ürün gönderdiler.


Bunu hem mağazalarına hem de müşteri hizmetlerine telefonla bildirdim geri göndermemi, bakacaklarını söylediler. Ürünü 02.02.14 de aldım bugün 10.02.14 sonuç yok. Mağaza yanlış ürün satıyormuşuz kusura bakmayın diyor ama işinizi müşteri ilişkileriyle çözeceksiniz diyorlar ilgili yok.

Ramazan 83 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan07 Temmuz 2014

    ilgi alaka 0

  • Ramazan12 Şubat 2014

    Buraya yazdıktan sonra hemen mail atmışlar bana paranız 1-10 gün içinde iade olacaktır diye.Tamam da kardeşim ortada çok büyük bir yanlış var ben müşteri olarak sorumluluklarımı yerime getiriyorum siz bana ürünü olduğundan fazla gösterip özelliklerini kandırıyorsunuz ve beni zaman olarakta maddi olarakta zarara uğratıyorsunuz bir KİŞİDE çıkıp kusurabakmayın isteyerek olmadı özürdileriz demiyor.Sanki suç bende zorla iade ediyoruz sanki. tam 10 gündür uğraştırıyorlar beni ne müşteri memnuniyeti ne bişe ne halden anlama.Kendilerini geliştireceklerine geriye götürmüşler. Müşteriyiz ya para veriyoruz hizmet alamıyoruz.

  • Bimeks Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön