08 Nisan 2015

Bimeks Yanlış Bilgi Verilmesi Sonucu Mağduriyet!

02.04.2015 tarihinde Manisa Turgutlu Pekdemir AVM Bimeks mağazasından satın almış olduğum Samsung 48" Curved TV ambalajından personelin verdiği bilgiye göre 2 adet 3d Aktif gözlük çıkması gerekirken ambalajdan gözlük çıkmadı.

Mağazaya gidip bu durum için çözüm önerilerinin ne olduğunu sorduğumda merkeze mail yazacaklarını bunun sonucunda da beni bilgilendireceklerini söylediler. Fakat alışverişin üzerinden 5 gün geçmesine rağmen tarafıma olumlu ya da olumsuz dönüş yapılmadı.

Anladım ki iade için yasal hakkım olan süreyi geçirmeye çalışıyorlar. 2 adet 3D aktif gözlüğün fiyatının 270 TL olduğunu öğrendim. Mağduriyetimin giderilmesini firmadan talep ediyorum.

Gökhan 309 Okunma

Cevaplar

 • Bimeks Temsilcisi05 Mayıs 2015

  Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız ve Bimeks 'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

 • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı04 Mayıs 2015

  Merhabalar, konu ile ilgili göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür etmek istiyorum. Göndermiş olduğunuz 2 adet 3d Aktif gözlük az önce tarafıma ulaştı. İyi Çalışmalar.

 • Bimeks Temsilcisi10 Nisan 2015

  Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

 • Gökhan09 Nisan 2015

  Sayın Yetkili, konu ile alakalı tarafıma yazmış olduğunuz e-mail'de konunun Samsung Müşteri Hizmetlerine aktarıldığını ve 6-8 hafta sonunda sürecin neticesini öğrenebileceğimi belirtmişsiniz. Ben Samsung Müşteri Hizmetleri ile görüştüm ve bu ürünün ambalajından 3d Gözlük çıkmadığını tarafıma bildirdiler. Bu durum kendi personelinizin hatası ve telafi etmekte Bimeks olarak sizlere düşer Samsung'a değil! Konuyu farklı yönlere aktararak yaptığınız tek şey bana zaman kaybettirmek 6-8 hafta az bir zaman değil. İlginize.

 • Gökhan08 Nisan 2015

  Vermiş olduğunuz linkten konunun özetini ve fatura bilgilerini tarafınıza ilettim. Tarafınızdan gelecek cevabı beklemekteyim. Saygılar.

 • Bimeks Temsilcisi08 Nisan 2015

  Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön