15 Temmuz 2014

Bimeks WD Marka Harici Bellek Arızalandı Veri Kurtarımı Yapılmıyor!

Ürünü aldıktan 3 ay sonra verilere hiç ulaşamaz oldum. Harici belleğin görevi nedir? Verileri saklamak değil mi? Ben verilere ulaşamıyor isem cihaz görevini yapamamış demektir. Burada sorumluluk kime aitti? Ürünü temin eden firma yani Bimeks'e garantiye gönderdiğimde verileri kurtarma işlemi yapmadıklarını söyledikleri gibi birde ben dışarıdan kurtarma işlemi yaptırdığım takdirde garantiden çıkacağını söylüyorlar.


Böyle saçmalık olabilir mi? Müşteriyi mağdur etmek mi sizin göreviniz? He tamam ürünü sattık parayı aldık ne halleri varsa görsünler mantığı çok yanlış. Cihazın içerisinde yer alan verilerin kurtarılmasını ve ardından yeni cihazla değiştirilmesi hususunda Bimeks'e isteğimi iletiyorum.

Sinan 1.912 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıdaki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerini iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön