27 Ağustos 2013 #1978549

Bimeks Ürün Satışından Sonra İlgilenmiyor!

Bimeks'den 10.03.2013 tarihinde aldığım İnca tablet yaklaşık iki ay sonra şarj olmaması sebebi ile garantiye gitti. Fakat geldiğinde yine aynı sorunla karşılaştım 2. kezde gittikten sonra böyle devam etti. Hatta yapılıp gelmesi gerekirken daha da bozuluyor. Artık şarj geri geri gidiyordu.


3. kez gittiğinde sadece tablet değişmiş farklı bir adaptör vermişler fakat gene aynı sorun var. Yine götürdüm ve iade istiyorum artık dedim ve iade yapacaklarını söylemelerine rağmen sadece şarj adaptörünü değiştirmişler ve biz itiraz edince daha garanti için oraya gitmememizi bizim göndermemizi istediler. Bu nasıl birşey böyle. Ürün tekrar aynı sorunu gösterecek fakat Bimeks sattığı ürünün arkasında değil.

Betul 134 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön