03 Şubat 2014 #2272360

Bimeks Ürün İadesi

Bimeks'ten müşteri temsilcisinin yönlendirmesi sonucu güvenerek aldığım Gigabyte marka cep telefonu aldığımın ertesi günü çok yavaş çalıştığı için aldığım yere götürdüm. Mağaza yetkilisi cihazda arıza olduğunu kabul edip değişimin yetkisini aştığını sadece garanti kapsamında alıp 20 gün içerisinde sonuçlandırabileceğini başka birşey yapamayacağını söyledi.


Aynı gün ilgili firmanın kendi sitesinden şikayet oluşturduğum halde usülen bile olsa müspet veya menfi hiçbir cevap verilmedi. Aldığım cihaz tv ve radyolarda 100 tl civarında fiyatlarla satıldığı halde sırf mağazaya güvendiğim için 400 tl ödeyip cihazı aldığım için pişman oldum. Aldığım oyun cdsi de arızalı çıktı. Sinirden kırıp attım.

Osman 107 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön