20 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3253096

Bimeks Ürün İade Değişim Sorunu!

TV'den tutunda ev aletlerine, beyaz eşyadan tutunda fotoğraf makinesi, cep telefonları, yazıcılar, bakım setleri, uydu cihazları, kitap, sarf malzemeler, oyuncaklara kadar kısacası aklınıza ne gelirse hepsi iade ve değişim dışı sayılmış. Ben anneme mutfak robotu aldım, hiç kullanılmadığı halde 4. gün kutu ile beraber Sakarya Bimeks mağazasına götürdüm, üstelik iade için değil daha üst modeli ile değişim için, ancak mağaza satış sorumlusu iade veya değişim yapamayacaklarını söyleyip, kibarca bizi kapı önüne koydular. Yukarıdaki yazı hangi ürün için geçerli merak ettim, bu mağaza neyi koşulsuz değiştiriyor?

Mustafa 265 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa14 Temmuz 2015

    o zaman insanları yanıltıcı başlıklarla kandırmayin, 14 gün içinde koşulsuz iade ve değişim yazmayin. Sizin yaptığınıza resmi yoldan dolandırıcılık yapmak denir. Sat malı ondan sonra müşteri memnun kalmasada iade ya da değişim yapma. Bugünden itibaren Bimeks'ten ürün almayacağım, alacak olan her tanıdığımıda engelleyeceğim, sizinle ilgili forum oluşturup insanları size karşı uyaracağım, bana vermiş olduğunuz cevabı her yerde paylaşacağım.

  • Bimeks Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarmış olduğunuz konu ile ilgili olarak mağazalardan yapılan alışverişlerde ayıplı olmayan ürünler için 6502 sayılı kanunlaTüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ile sözleşmeden cayma hakkı koşulsuz olarak tüketicilere verilmemektedir. Bu doğrultuda iade/değişim talebinize olumlu yanıt verilememektedir. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

Ziyaretçi Yorumları