25 Haziran 2015

Bimeks Ürün Faturası!

Geçen hafta Bimeks'den bir ürün aldım. Ürün kargoyla geldi fakat ürünün paketinden ürün faturası çıkmadı. Aynı gün müşteri hizmetlerini aradım fatura gelmediğini bildirdim işlemi kayda aldıklarını dönüş yapacaklarını söylediler.


Birkaç gün içinde dönüş yapmadıkları için tekrar aradım işlemimi ikinci kez kayda aldılar, dönüş yapacaklarını bildirdiler. Aradan 4-5 gün geçmesine rağmen ne dönüş yaptılar ne de faturamı gönderdiler. Bimeks'in kasten fatura göndermediğini düşünmekteyim. İlk kez alışveriş yaptım ve bu son ürün alışım olacak.

Elif 178 Okunma

Cevaplar

  • Elif27 Haziran 2015

    Konunun özetini iki defa telefonla arayarak anlattım. Tekrardan göndermem işe yarayacaksa göndereyim, fakat şunu özellikle belirteyim ki Bimeks müşteriyi hiçbir şekilde önemsemeyen bir firma. Bir daha kesinlikle Bimeksten alışveriş yapma hatasına düşmeyeceğim.

  • Bimeks Temsilcisi27 Haziran 2015

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte sipariş bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön