06 Eylül 2013 #1995714

Bimeks Tablet Şarj Olmuyor!

Takip Form No: INC13123887 Bimeks'ten almış olduğum tableti 3 ay önce şarj olmuyor diye servise gönderdik. 1 ay sonra onarımdan geldi ve 1 gün bile kullanmadan aynı sorun oluştuğu için bir süre sonra servise verdik. Ama servis buna kullanıcı hatası var diyerek 50 TL ücret istemiş.


Beni kimse aramadığı halde bunu nasıl iade ediyorlar ve hiç kullanmadan tekrar iade edilen bir üründe kullanıcı hatası nasıl oluşuyor anlamadım. Yani ses butonun olduğu yerde ana karta zarar verilmiş. 5 yaşında çocuklar kullanıyor. Power düğmesi değil, ses düğmesi nasıl bozuluyor bir de açılmayan bir cihaz bu. Yani doğal olarak açmak için düğmelere basılmıştır ama dışardan görünen bir kırık da yok.

Metin 92 Okunma

Cevaplar

  • Metin11 Eylül 2013

    Bimeks ' in bana attığı mail de fatura da ilgili firmanın telefonları var. Yani biz sattık, gerisi sizi alakadar eder gibi bir ibare ile dönüş oldu. Bimeks' den ürün alacak arkadaşlara 2 kez hatta 3 kez düşünsünler derim. Ne çıkarsa bahtına yani.

  • Bimeks Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön