27 Şubat 2014

Bimeks Servisinden Telefonum 46 Gün Sonra Yapılmadan Geldi

31.12.2013'te kapaklarından bir tanesinin kapanmaması, usb ve kulaklık mikrofonunun arızası nedeniyle garantiye verdiğim Sony Xperia-Z markalı telefonum gelmediği için Bimeks'e gidip sorduğumda 44 gün olmuş denilip 13.02.2014'te mail atıldı. Sonra 16.02.2014'te geldiği söylendi. Almaya gittiğimde hiçbir şey yapılmadan gönderilmiş olmasından dolayı 2. kez servise gönderdim.


Telefonun Teledünya garanti kapsamında olduğunu söylüyorlar. Teledünya ise bu İmei kayıtlı telefon garanti kapsamımızda değil diyor. Ancak 26.02.2014'te Teledünya yazılım atıp yine asıl sorun çözülmeden gönderdi. Teledünya ile Bimeks birbirini suçlamayı bırakıp sorunumu çözmeli.
Şikayetimin ilgili yerlere ulaşmasını arz ederim.

Duygu 105 Okunma

Cevaplar

  • Duygu08 Mart 2014

    Daha önce Bimeks'ten aldığım ürünlerde bir sorun yaşamadığım için cep telefonumu da Bimeks'ten alıp garanti süresini 5 yıla çıkarttım ama küçük bir problem yüzünden telefonum garantiden 2 kere yapılmadan geldi ve geri gönderdiğim için 2 aydır telefonsuzum.Bimeks'te bana sadece Teledünya ile olan mailler okutuluyor ve bana hak verildiği söyleniyor ancak sorunum hala çözülmedi.20 gün olan yasal sürenin neredeyse 3 katına çıkıldı.Bana sadece ürün Teledünya firmasına ait böyle sorunlar yaşıyoruz Teledünya ile,sizi baştan savmaya çalışıyorlar vs. deniyor.Ben yasal süre fazlasıyla aşıldığı için artık telefonumun değiştirilmesini talep ediyorum. Saygılarımla.

  • Bimeks Temsilcisi27 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön