27 Şubat 2013

Bimeks Servis Hizmeti Yok!

Bimeksten router aldım. Ürün bozuldu. Bimeks e götürdüm ancak almadılar, servise kendim götürmeliymişim!!! ilk 1 ayda bozulursa alıyorlarmış!!! Yani servis hizmeti yok. Düşünün ki farklı farklı markalardan ürün aldınız. Bir sorununuz olduğunda her birini ayrı bir yere götüreceksiniz. Bildiğim hiçbir teknolojik markette böyle bir uygulama yok.


Ve bu olaydan anladığımız kadarıyla müşteri memnuniyeti de yok!!! Defalarca müşteri hizmetlerini aradım, hala tuhaf uygulamalarını savunuyorlar. Genel Merkezi aradım, ulaş ulaşabilirsen!! Bu gidişle ürünlerini sattıkları firmalarla da mahkemelik olurlar. Zaten buna cevap vereceklerini de sanmıyorum.

Duygu 49 Okunma

Cevaplar

  • Duygu17 Mart 2013

    Yani siz diyorsunuz ki biz servis hizmeti yapmıyoruz, sadece satıyoruz. Söylediğiniz buraya çıkıyor, peki öyleyse neden açıkça böyle söylemiyorsunuz da soruna çözüm bulmuş gibi gösteriyorsunuz.

  • Bimeks Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sayın İlgili; Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir.Bu doğrultuda detaylı bilgi için yetkili teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön