06 Mayıs 2013 #1779909

Bimeks Philips TV Değişimi!

12 Nisan da bimeksten philips tv aldım. Alırken 1 ay içerisinde üründe bir sorun olursa değiştireceklerini söylediler. TV kurulduğu akşam arkasından çıtlama sesleri geldi. Bimeks'e gittiğimde servis raporu istediler. Oysa alırken değişim için rapor gerekir dememişlerdi. Servise gittikten sonra ne anlamı var ki.


Velakin gönderdiğim de 7 gündür televizyonsuzum ve daha 1 hafta gelemeyeceğini söylediler servisten. Bimeksten tv aldım ama tv siz kaldım. Oysa S**** ve T**** 15 gün içerisinde getirilen her ürünü servis raporu istemeden değiştiriyorlar. Olması gerekende budur. Demek ki Bimeks' ten ürün almamak gerekir. Bir daha yolum düşmeyecek.

İnan 87 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir. Tv ürün gruplarında Yetkili Teknik Servis onayı olmadan tarafımızca iade & değişim yönünde işlem yapılamamaktadır. Bu doğrultuda detaylı bilgi için yetkili teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön