04 Şubat 2014 #2274515

Bimeks Personeli Çok İlgisiz

USB belleği evdeki laptopum bir süre sonra okuyamayınca 30 Aralıkta Zafer Plaza mağazasına götürdüm. Burada servis elemanı da USB belleğin okunmadığını teyit ederek servise gönderileceğini ve geldiğinde bana sms ile haber verileceğini söyledi. 26 Ocak'a kadar mesaj gelmediğinde mağazaya uğradım ürünün 15 gün kadar önce geldiğini söylediler.


Gelen aynı ürün idi. Eve gidip denediğimde ise çalışmadığını gördüm. Laptopumla beraber mağazaya gittim. Laptopum da diğer 3 usb belleğim 2 harddiskim çalışıyor fakat bu bellek görünmüyordu. Durumu söylediğimde servis elemanı oradaki bilgisayarda çalıştığını, yapılacak hiçbir şey olmadığını söyleyerek arkasını döndü. Hiçbir kontrol önerime yanıt vermedi.

Serkan 66 Okunma

Cevaplar

  • Serkan09 Şubat 2014

    Ben açıklama ve başlıktan anlaşılacağı üzere değişimden ziyade ilgisiz ve hatta bence saygısız bir tavırdan şikayet ettim. Bana tavırla ilgili hiçbir açıklama (elemanlarımızın tavırları doğrudur/yanlıştır, az bile yapmışlar 2 ay bekletselermiş / özür dileriz böyle bir tavır hoş olmamıştır) yapmadan, istersem doğrudan ilgili cihaz servisiyle iletişime geçebileceğimi yazan bir mail atmışlar.

  • Serkan06 Şubat 2014

    Halen tatmin edici bir cevap gelmemiştir.

  • Bimeks Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön