25 Ekim 2013

Bimeks Parayı Çektiği Halde Siparişimizi Onaylamadı!

Bimeks parayı çektiği halde siparişimizi onaylamadı! Bayramdan önce Bimeks Web sitesinden Tv sipariş (işlem kodu 2085397)ettim. Bankadan onay bekleniyor dediler. Bunun için bankaya gidip güncelleme yapmamızı istediler. Bankaya gittik onlar parayı almışlar daha neyi istiyorlar dedi. Biz yine de güncellemelerimizi yaptık.


Bimeks'i aradık onay bekleniyor güncelleme yapın dediler. Baktık bunların halledeceği yok alışverişi iptal ettik. Bu seferde paramızı yatırmıyorlar. Bimeks yaptık diyor banka yapılmadı diyor, muhatap ta bulamıyoruz.


Anlamadığım bankanın onayı madem gelmedi niye parayı çekiyorlar. Bankada durumu anlamıyor. Ve paramızı niye yatırmıyorlar ve müşteri temsilcisi aynı şeyleri söyleyip açıklama yapamıyor ve muhatap birine bağlamıyor.

Aytaç 130 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi25 Ekim 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte sipariş bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön