18 Nisan 2013

Bimeks Paramı İade Etmiyor!

1815989nolu siparişi aldım ama baktım beğenmedim 1saat sonra iptal ettim iptalim onaylandı mail geldi muhasebe tarafından iade yapılacak diye ama iade falan yok ortada paramı iade edin!

Mustafa 108 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa23 Nisan 2013

  ve tabiki ŞİKAYETVAR'A çok çok teşekkür ediyorum!

 • Mustafa23 Nisan 2013

  SONUNDA PARAMI İADE ETTİLER ÇOK ŞÜKÜR BEN BURDAN BU ŞİKAYET SÜRECİNDE ŞİKAYETİME DESTEK OLAN MURAT.K SÜMEYYE MUHAMMED VE MUHAMMED SAĞLAM'A ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM ŞİKAYETİME DESTEK OLUP YORUM YAZDIKLARI İÇİN.

 • Mustafa22 Nisan 2013

  tam 72dakka telefonda bekledim 28tl tlik kontör harcadım bir tane müşteri temsilcisi telefonu açmadı bunasıl saygısızlık bu nasıl sahtekarlık bugün akşama kadar iade etmeyin yemin ediyorum bankayı arıyıp bu paranın benim bilgim dışında çekildiğini kartımı kopyaladığınızı söylecem saat 3ekadar bekliyorum yemin ediyorum bunu yapacam iade yapılmazsa!

 • Mustafa21 Nisan 2013

  YARINA KADAR PARAM KARTIMA İADE EDİLMEZSE BANKAMDAN HARCAMA İTİRAZ FORMU İSTEDİM YARINA KADAR PARAM İADE EDİLMEZSE HARCAMA İTİRAZ FORMUNU DOLDURACAM VE BENİM BİLGİM DIŞINDA BU PARA NIN ÇEKİLDİĞİNİ BİMEKS İN KART BİLGİMİ KOPYALAYIP 2KERE PARA ÇEKİLDİĞİNİ SÖYLEYECEM BUNU YAPTIĞIM AN BANKA PARAMI OTOMATİK İPTAL EDİP PARAMI İADE EDECEĞİNİ VE BİMEKS HAKKINDA SAVCILIĞA KART SUÇUNDAN DAVA AÇACAĞIMI SÖYLEMEK İSTERİM YARINA KADAR SİZ İADE ETMEYİN GÖRÜN!

 • Bimeks Temsilcisi20 Nisan 2013

  Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

 • Mustafa19 Nisan 2013

  cevap vermeyerek kurtulacağınızımı sanıyorsunuz hiç yatırmayın paramı yasal süre dolduğunda ne yapacaksınız giderim hemen bi dava açarım kapattırım siteyide şirketide 150lira için milyonların yattığı bir siteyi kapattırmak ise isteğiniz kapatırız bizde pazartesinden itibaren bir hafta olacak ve artık aleyhinize işleyecek süre bu son mesajımdır bundan sonrada cevap vermezseniz pazartesinden itibaren mahkeme celbini görürsünüz 150lira verdim ama eminimki yasalar bana bu paranın 10katını verecekdir

 • Mustafa19 Nisan 2013

  siparişimin parasını artık ne zaman yatırmayı düşünüyorsunuz bugün 4gün oldu bide diyorsinizki 3gün de yatıralacak dediniz bugün öğlene kadar siz yatırmayın bakın ben sizi nasıl dava ediyorum bugün öğlene kadar paramda yatmazsa bu akşam bir uydu televizyonuna çıkarım bimeks in yaptığını anlatırım şanlıurfada artık kimse sizden bir şey almaz bugün öğlene kadar bekliyorum paramı yatırın!!!!!!!!!!!!!!

 • Mustafa18 Nisan 2013

  evet ilgili birime müşteri temsilcileride aktarıyor ama hiç değişen bir şey yok kart ekstrem yarın çıkıyor kredi kartı borcumu ödeyecem ve almadığım bir şeye para ödemem ben bunu bankayada söylerimde ben gerekirse ödeme itiraz formu doldurrum genede ben o parayı ödemem bugün akşama kadar kredi kartıma paramın iade edilmesini istiyorum biraz insanın halinden anlayın biraz müşteri memnuniyeti biraz!BUGÜN AKŞAMA KADAR PARAMIN İADESİNİ BEKLİYORUM!

 • Bimeks Temsilcisi18 Nisan 2013

  Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön