sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Bimeks Note 7 İade Karşılığı Hediye Çeki Veriyor!

Muzaffer Muzaffer15 Ekim 2016 15:41

Samsung "Note 7'leri iade edin, patlıyor" diye bas bas bağırıyor. Hatta Kore'de Note7'sini getirene üstüne 100 dolar para da veriyor fakat Bimeks bize hediye çeki vermekte ısrar ediyor. Para iadesi konusunda zorluk çıkarıyor. Note 7 yerine Samsung S7 Edge almak istiyorum, elimde yok diyor. Ben istemedim Note 7'lerin patlamasını. Hatta keşke bu olay olmasaydı da devam etseydim Note 7'mi kullanmaya. O zaman Note 5 alayım diyorum, "elimizde yok" diyor Bimeks. Madem elinde telefon yok hediye çeki ile benim neden telefonsuz kalmama sebep oluyorsun? Umarım bir yetkili bu yazdıklarımı görür de sorunuma çare bulabilir. Ben maalesef bulamadım. Keşke başka bir mağazadan alsaydım telefonumu.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Muzaffer 19 Ekim 2016 23:32

Yalnız Bimeks çalışanları gayet iyi niyetli insanlardı. Çok yardımcı olmaya çalıştılar. Onların yapacakları bir şey yoktu sonunda. Sorun Bimeks'in politikasında. Diğer magazalar Note 7 konusunda direk para iadesi yapmışlar. Keşke internette ki Bimeks hakkindaki yorumlari okuyup öyle alışveriş yapsaymistim. Bu bana ders oldu.

profile-icon Muzaffer 19 Ekim 2016 23:26

Ayrıca Bimeks genel merkezini de sorunlarınızı çözmesi için aramayın boşuna. Size geri doneceklerini söyleyip dönmüyorlar. Gereksiz yere kontör harcamayın.

profile-icon Muzaffer 19 Ekim 2016 23:22

Hediye çekimi aldığım günden beri Bimeks'te istediğim telefon S7 Edge stoklara girmedi. Elimde 3600 liralık hediye çeki ile en az 20 kere Bimeks mağazasına gitmişimdir her halde. Artık çalışanların benimle dalga geçtiğini düşünmeye başladım. "Yine geldi Note 7 mağduru" diye. Artık telefon almaktan vazgeçip televizyon ve buzdolabı almaya karar verdim. Ama ne yazık ki mağazalarında bulunan teşhirdeki beğendiğim mallar bile stokta yok. Bir an çalışanlardan birine "kardeşim Bimeks batıyor mu ya" diye sorma gereği duydum. Bir mağazada istediğim TV başka bir mağazada ise istediğim buzdolabı vardı ama maalesef hediye çekimi tek bir mağazada kullanmak zorundaymışım. Yani sizin anlayacağınız hediye çekinizi de kullanmakta zorluk yaşayacaksınız. Bana üç üç hafta eziyet ettiğin için teşekkürler Bimeks.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler