24 Nisan 2013 #1759892

Bimeks LG Android Cep Telefonunun Titreşimi Arızalı!

4 gün önce Bursa Zafer Plaza mağazasından LG cep telefonu aldım. Kullanmaya başlayınca titreşim modunun arızalı olduğunu farkettim. Mağazanın teknik servis standına götürdüğümde kutusu ve faturası ile başvurmam gerektiği söylendi. Buraya kadar her şey yolunda.


Ancak telefonu değiştirmek yerine servise göndereceklerini. 20 iş günü içinde tamir veya değişime tabi olacağını söylediler. Bu 20 gün lafını duyduğumda kan beynime sıçradı. O anda telefonu yere vurmamak için kendimi zor tuttum. Ayıplı mal satıyorlar, bir de üzerine 20 gün bekletiyorlar. Neymiş efendim LG servisi böyle çalışıyormuş. Kardeşim bu malın parasını LG servisine mi ödedim? Benim muhatabım Bimeks'in Bursa Zafer plaza mağazası.

Tanju 42 Okunma

Cevaplar

  • Tanju03 Ağustos 2013

    Ben size ne diyorum, siz bana nasıl çözüm üretiyorsunuz. Basmakalıp cümlelerle komik oluyorsunuz.

  • Tanju03 Ağustos 2013

    Bimeks'ten bir daha bir şey alırsam ...

  • Bimeks Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak ürününüzde ayıp arıza olduğunu düşünüyorsanız ürünü mağazamıza bırakarak yetkili teknik servis aracılığı ile kontrollerini sağlattırabilirsiniz. Yetkili teknik servisin verecek olduğu rapor doğrultusunda tarafımızdan işlemler gerçekleştirilmektedir. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön