05 Haziran 2014 #2487711

Bimeks Kusurlu Ürün Sattı Değişimini Yapmıyor

Metrocity Bimeks mağazasından Toshıba c55-a145 v8 modelinden aldım. Cihazı açıp kontrol etmeden verdiler. Cihazın üzerinde çizikler mevcut ama teşhir ürünü bile böyle olamaz. Aynı zamanda usb portu bulunduğu yerde kabak gibi açık. Belli ki teşhir ürününü açık açık sattılar. Birde ürünü götürdüğümde bunu 20 iş günü teknik servise gönderelim diyorlar.


Belli ki promotörleri prim almak için sattı bunu bana. Elektronik piyasasında çalışıyorum, ben ne insanlar gördüm. Bir de merkez beni arıyor rahat rahat bana mağazada usb portu biz düzelttik diyorlar, ayıplı ürün sattıkları halde. Sitelerinde 21 gün içinde mağazada koşulsuz iade yazıyor birde. Mahkemeye vereceğim bunları.

Ayhan 393 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan09 Haziran 2014

    Bimeks metrociy nin mağaza müdürü de ilgilenmiyor müşteriyle yüzüne bile bakmıyor sattıktan sonra .Müşteriye yardımcı olmak müşterinin gazını alıp amiyane tabirle sonra biz size yadımcı olacaz diyerek mağazadan göndermek değildir.Kimse kusura bakmasın.Bu mu sizin hizmet anlayışınız.

  • Bimeks Temsilcisi06 Haziran 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön